Assys blog
.....extra ordinary girl_

Zrazená a adoptovaná

4. října 2015 v 15:27 | assys_ |  úvahy
Zrazená a adoptovaná. Takhle jsem si někdy jako malá připadala. Proč? To nedokážu vysvětlit. Nejsem si jistá, jestli jsem jediná, kdo nad tím někdy přemýšlel, každopádně já jsem si tím lámala hlavu skoro celé dětství.
Ne že bych byla jako malá nějak nešťastná. Naopak, měla jsem úplnou rodinu, žádný alkoholismus, závislosti nebo těžké nemoci. Přesto anebo možná právě proto jsem pořád přemýšlela nad tím, jestli nejsem adoptovaná.
Ne že bych chtěla být, při té představě mi běhal mráz po zádech, ale ta možnost tu byla. Možná tyhle pocity ve mě vyvolávalo i to, že jsem někdy zlobila, dostala na zadek, nebo se mi zdálo že mě nikdo nechápe. Tak jsem si prostě řekla, že k nim nesedím a nepatřím. Přesně si nepamatuju nakolik jsem o tom byla úplně přesvědčená, každopádně vím, že jsem to hned nehodila za hlavu.
Přemýšlela jsem nad tím jako dítě do "takové hloubky", že na fotkách kde je se mnou máma těhotná, jsem si pořád myslela, že si něčím břicho vycpala.
Když jsem se odvážila o tom s mámou mluvit, řekla mi, že kdybych byla adoptovaná, už dávno by mi to řekla. Uvěřila jsem jí a řekla jsem si: Takže nejsem ta jediná chudinka nepatřící do rodiny? A vtom jsem si uvědomila, že malý kousíček ve mně chtěl, abych byla odlišná, aby mě pak sourozenci litovali a abych se měla na co vymluvit, když si s rodiči nebudu rozumět. Taky bych určitě podnikla dobrodružnou výpravu za svými pravými rodiči a žili bychom šťastně až do smrti.
Zmiňovala jsem se už že jsem byla malá?
Dobře. Každopádně až mi to došlo se vším všudy, že opravdu nejsem adoptovaná a dala jsem si pět a pět dohromady, byla jsem ráda, že jsem ráda.

Měli jste někdy jako malí taky takový pocit nejistoty že vaší rodiče nejsou vaši?

Assys_
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni prosím*

Klik_

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
kykyrykýý