Assys blog
.....extra ordinary girl_

Velkorysí sobci

7. října 2015 v 18:27 | assys_ |  Téma týdne
Kdybych vyhrála milion korun, co bych s nimi udělala? Samozřejmě věnovala pro chudé v Africe! To by zřejmě velkoryse řekla většina z vás kdyby vyhrála takhle velké peníze. Jenže ono to není tak jednoduché.
Všichni si hned představí nemocného černouška umírajícího hlady a já mu poskytnu peníze! Bude se mít úžasně! Taková idylka. K tomu si ještě všichni známý o mě řeknou jak jsem velkorysá, že jo. Ale to, že jsou to vyhozené peníze dojde jen málokomu. Ne snad že by černoušci peníze nepotřebovaly, nebo že by se měli výtečně, to ne, jen se někteří občas málo zajímají komu do ruky ty peníze půjdou.
Protože to možná nebude hlady umírající africká rodina, ale nějaký vychytralý zbohatlý obchodník, který si všechny, nebo alespoň velkou část z darovaných peněz. Hřeje vás u srdce představa že se něčím takovým živí? A že se mu žije náramně dobře?
Mě by teda bylo líto těch peněz. Je škoda, že je tak těžké věnovat peníze přímo potřebným, ale vypadá to jako by to někomu ani nevadilo. Prostě je to ten úžasnej člověk co dal do Afriky peníze, vsadím se, že ani kdyby mu řekli že se to dostalo do nesprávných rukou, nikomu to neřekne a radši bude dál ten velkorysí sobec.

Assys_
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni prosím*

Klik_

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
kykyrykýý