Assys blog
.....extra ordinary girl_

Nezabiješ dítě..

4. října 2015 v 16:06 | assys_ |  úvahy
Pčece byste nezabili nevinné dítě? Ne, nikdy. A přece je zabíjíte a ani vám to nedochází. Potrat, antikoncepce a už jsem u toho. Fyzicky sice nikoho nezabijete, ale je to trochu složitější.
Některé názory říkají, že pokud se potrat udělá včas, dítě to ani nebolí. Ale ono nejde ani tak o fyzickou bolest jako o to, že kdyby jste dítě nepotratili, nějak by vypadalo, byla by to nějaká osobnost, člověk. Nový člověk. Život dítěte přece nezačíná jeho porodem. Začíná spojením spermie a vajíčka v břiše matky. To ví přece každý.
U antikoncepce, je to jako by jste dítěti zábranili žít. Strašné. A možná pokud máte nějaké cítění až budete starší si uvědomíte, co to mohlo být za člověka, koho jste zabili. Možná by ten člověk udělal něco významného pro vás nebo pro celý svět. Maličkosti, za které by jste na něho mohla být pyšná. Strašný pocit viny, to je to co na vás doráží. Pokud dítě opravdu nechcete, nikdo vám nebrání, ale musíte počítat s tím, že je to něco nepřirozeného, nemít děti, takže s tím ponesete i následky a starosti.
Starosti jestli například berete správnou antikoncepci, (existuje i taková, kterou dítě nezabíjíte, to by jste si ovšem museli dát tu práci a sledovat si to) aby nepraskl kondom, aby se vám při potratu dítěti něco zásadního nestalo, nebo si sex úplně odepřít. Pro mnohé velká oběť. Proto si radši slepě berou antikoncepci a v případě nouze dítě s lehkou hlavou potratí.
Věc, co já asi nikdy nepochopím.
Assys_
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni prosím*

Klik_

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
kykyrykýý