Assys blog
.....extra ordinary girl_

Odsuzování blogerů

27. června 2015 v 14:30 | assys_ |  úvahy
Takže, po dlouhé době jsem se rozhodla zase něco napsat. Vůbec nevím jeestli jsem spíš výjmka, nebo je to obvyklé, ale mě prostě spolužáci "odsuzují" za to, že jsem blogerka. Vím, že blogerů je hodně, ale u nás nikdo nebloguje (nebo o tom aspoň nevím). Blogování totiž navazuje na to, že mám ráda češtinu, ráda píšu příběhy a miluju sloh, taky ráda a hodně čtu a s porovnáním s ostatními až divně moc. Neujdou jim často jízlivé poznámky o tom, kdy na to beru čas a že nad knížkama furt sedím. Ale to není pravda, mám spoustu věcí na práci a ke čtení se dostanu a večer, jenže protože čtu rychle a knihy mě rychle vtáhnou do děje, přečtu toho hodně. Rychle a ráda se učím básničky a sama, i když si netroufám je skládat, minimálně poznám když se něco nerýmuje. Zatímco spolužačky s klidnou hlavou, píšou básničky a ještě se jimi chlubí a já nemám to srdce jim to vytknout, jen se tiše divím, jaktože to nevidí. Píšu si pro sebe příběhu a už jsem se naučila se o nich nezmiňovat, protože vím jak to bolí, když mi holky naznačí že je to nezajímá. Ale teď už k samotnému blogování. Blogy ě snad baví ještě víc číst, než psát a tak prostě když se o něčem bavíme, vyhrknu k tématu názor kterej jsem na blogu četla. Holky si ani neposlechnou co jsem četla a už otráveně vzdychají a říkají: "Áha, už zase čte blogy" "Děláš taky něco jinýho?" Přitom nejde o víc, než že si přečtu články na hlavní stránce. Ze čtení blogů jsem zjistila spoustu nových názorů a tak. Já prostě nevím, příjde mi zajímavý, říct třeba taky něčí jinej názor, nebo co jsem četla. Tak už to holkám neříkám a je to v pohodě. Ale stejně jsem pořád zmatená, kde je problém?

Assys_
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni prosím*

Klik_

Komentáře

1 Klaudi Klaudi | Web | 27. června 2015 v 14:44 | Reagovat

Musím říci, že mám stejný názor! Navíc, my máme ve třídě několik youtuberů, ale s nimi nikdo problém nemá! Všichni se baví na téma ,,Já jsem viděl video..." ale vůbec je nezajímá, že na blogu jsou taky super články a někdy jsou i lepší, než ty youtube videa! Ale vůči nám to není fér, protože my si za tu snahu napsat článek taky zasloužíme nějaké to uznání!!! Měli by jsme jim všichni blogeři dokázat, že blog je o něčem víc. Možná bys o mém návrhu měla říci blogerům které znáš, myslím že by jsme mohli dokázat, že blog je o něčem víc!  Jinak máš moc pěkný blog :) ;)

2 assys_ assys_ | Web | 29. června 2015 v 18:03 | Reagovat

Jejda děkuju moc! Mám úplně stejný názor a jsem ráda, že nejsem sama! Youtube tohle, youtube támhleto a všechno je úžasný, hlavně že to neznám.... :) Děkuji!

3 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 28. září 2015 v 12:38 | Reagovat

Problém je v tom, že chodíš s kůží na špatný trh. Nemá cenu se chlubit, že jsi bloggerka tam, kde se nebloguje a mluvit o knihách, kde se nečte. Chce to jiný okruh lidí, který nám mnohdy (a bohužel) nabízí pouze internet, ale při troše snahy se dá lepší skupinu lidí sehnat i mezi jedinci z masa a kostí.

4 assys_ assys_ | Web | 29. září 2015 v 20:09 | Reagovat

Chápu to, ale zase nemám tak velké dispozice, u nás holky neblogují a jinak se s nikým nemám šanci potkat.Je ale pravda že jsem dost velká extrovertka a jakmile se najede na nějaký téma musím pořád žvanit a jsem s blogem tak sžitá, že třeba říkám informace co jsem někde četla a ani mi to pořádně nedochází... :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
kykyrykýý